Praca: Pomocnik operatora maszyn


Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pomocnik operatora maszyn
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/20/0622
OBOWIĄZKI:

załadunek i rozładunek elementów produkcyjnych; pomoc w ustawianiu maszn; samokontrola produkowanych elementów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy:

Szczytno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn produkcji wędliniarskiej

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Zadania: obsługa maszyn produkcyjnych programowanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych maszyny Oczekiwania wobec kandydatów: posiadanie minimum zawodowego wykształcenia –...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyny do gładzi

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2020-11-19
    • bieżąca obsługa urządzeń specjalistycznych, konserwacjakontrola stanu technicznegozgłaszanie konieczności naprawyWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn i urządzeń

  • Xella Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Trzciniec Dodane: 2020-11-17
    • Obowiązki: Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo ( np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych,...

  • Zobacz więcej