Praca: Pomocnik Spawacza

Firma LWZ sp. z o.o. zajmuje się pracami związanymi z naprawą i modernizacją torów tramwajowych i kolejowych. Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy budowlanej Leonhard Weiss GmbH & Co. KG, co zapewnia stabilną pozycję na rynku budowlanym.

Pomocnik Spawacza
 Miejsce pracy: teren całej Polski

Opis stanowiska:
  • Praca na torach kolejowych i tramwajowych
  • Delegacje na terenie całego kraju
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”