Praca: Pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Odolion
Numer: StPr/22/0873
OBOWIĄZKI:
Obróbka artykułów drewnianych, szlifowanie bądź frezowanie, obsługa narzędzi, odczytywanie rysunków technicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Odolion


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stolarz meblowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kajetanowo Dodane: wczoraj
    • Obsługa maszyn stolarskich, montaż mebli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej
  • Stolarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Marcinkowo Dodane: wczoraj
    • przygotowanie elementów z płyty meblowej do produkcji mebli w tym wycinanie oklejanie, składanie i montarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik stolarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Odolion Dodane: 2023-02-02
    • Obróbka artykułów drewnianych, szlifowanie bądź frezowanie, obsługa narzędzi, odczytywanie rysunków technicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej