Praca: Pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Toporzysko
Numer: StPr/20/1054
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze przy produkcji mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Miejsce pracy:

Toporzysko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego



Zobacz podobne oferty

  • Księgowa

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-21
    • księgowanie faktur zakupowych i kosztowychWymagania konieczne: Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne: mile widziany...

  • Zobacz więcej
  • Inspektor ds kadrowo- płacowych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-21
    • prowadzenie spraw osobowych i ewidencyjnych pracowników przychodni, opracowywanie sprawozdań statystycznych, dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia, kontrola przestrzegania...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcyjno-magazynowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Dodane: 2020-11-20
    • obsługa procesu produkcyjnego, współpraca przy usuwaniu awarii maszyn i urządzeń, magazynowanie towarów, współpraca w zakresie załadunków i rozładunków towarówWymagania...

  • Zobacz więcej