Praca: Pomocnik ustawiacza wtryskarek (nr 1515)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomocnik ustawiacza wtryskarek (nr 1515)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1515
OBOWIĄZKI:
pobieranie z magazynu materiałów produkcyjnych (tworzyw, barwników itp.), wypisywanie dokumentacji rejestrującej proces zasypania i suszenia tworzywa, dbałość o stan suszarek i dozowników barwnika, zgłaszanie nieprawidłowości i usterek w działaniu urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w ustawianiu wtryskarek lub na produkcji, dobry wzrok, zdolności manualane, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, znajomość zagadnień produkcji tworzyw sztucznych, mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 380 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy