Praca: Portier


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Portier
Miejsce pracy: Runowo Krajeńskie
Numer: StPr/20/0580
OBOWIĄZKI:

1. Ochrona obiektu przemysłowego, 2. Kontrola wjazdów i wyjazdów. Praca w miejscowości Runowo Krajeńskie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Runowo Krajeńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Portier

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-20
    • zatrudni pracownika w   Dziale Domów Studenckich i Hoteli Asystenckich CM   na stanowisku   PORTIER   Wymagania: wysoka kultura osobista samodzielność w wykonywaniu...

  • Zobacz więcej
  • Portier(nr 3367)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-19
    • - ochrona obiektów na Osowej Górze (7-19, 19-7)- kontrola ruchu kołowego i osobowego- dofinansowania do paliwa, leków, prywatna opieka medycznaWymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej