Praca: Portier(nr 3367)


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Portier(nr 3367)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3367
OBOWIĄZKI:
- ochrona obiektów na Osowej Górze (7-19, 19-7)- kontrola ruchu kołowego i osobowego- dofinansowania do paliwa, leków, prywatna opieka medyczna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 700 - 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy



Zobacz podobne oferty

  • Portier

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-20
    • zatrudni pracownika w   Dziale Domów Studenckich i Hoteli Asystenckich CM   na stanowisku   PORTIER   Wymagania: wysoka kultura osobista samodzielność w wykonywaniu...

  • Zobacz więcej
  • Portier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Runowo Krajeńskie Dodane: 2020-11-15
    • 1. Ochrona obiektu przemysłowego, 2. Kontrola wjazdów i wyjazdów. Praca w miejscowości Runowo KrajeńskieWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej