Praca: Porządkowa w Dziale Administracyjno - Gospodarczym CM

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni pracownika na stanowisku

PORZĄDKOWA

w

Dziale Administracyjno - Gospodarczym CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

  • samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współpracy z innymi osobami i komunikatywność,
  • odpowiedzialność, sumienność, staranność i zaangażowanie w wykonywanie zadań,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zatrudnienie w prestiżowej Uczelni.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-09-22
    • Oferujemy: umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; miłą atmosferę w pracy; kartę FITPROFIT lub FITSPORT; prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Sprzątający

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-09-06
    • Opis stanowiska: Utrzymywanie czystości oraz dbanie o higienę powierzonych powierzchni; Uzupełnianie materiałów higienicznych; Zgłaszanie i raportowanie usterek i awarii; Inne...

  • Sprzątaczka / Sprzątacz

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-09-05
    • Oferujemy: Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Miłą atmosferę w pracy Kartę FITPROFIT lub FITSPORT Prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu...