Praca: Pośrednik nieruchomości (staż)


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pośrednik nieruchomości (staż)
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

staż FEdKP (I) - Paulina

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pośrednik nieruchomości (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-02-24
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: staż FEdKP (I) - Paulina

  • Zobacz więcej
  • Mobilny Ekspert / Koordynator ds. Produktów dla Firm

  • Expander Advisors Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kruszwica Dodane: 2024-02-23
    • Na co dzień w pracy: Wspierasz Klientów (mikroprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych) w znalezieniu najbardziej korzystnego dla nich finansowania (kredytu, leasingu, faktoringu,...

  • Zobacz więcej
  • Mobilny Ekspert / Koordynator ds. Produktów dla Firm

  • Expander Advisors Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-02-23
    • Na co dzień w pracy: Wspierasz Klientów (mikroprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych) w znalezieniu najbardziej korzystnego dla nich finansowania (kredytu, leasingu, faktoringu,...

  • Zobacz więcej