Praca: Pośrednik

Ogłoszenie numer: 4265397, z dnia 2021-03-03

Alfapol Sp z o.o.

Pomagamy odzyskać różnicę między wartością faktyczną a wypłaconą od ubezpieczyciela po szkodzie komunikacyjnej.

Pośrednik

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie klientów, u których wystąpiła szkoda komunikacyjna w ostatnich 3 latach zgłoszona z OC/AC.

Wymagania

  • Do współpracy zapraszamy osoby pełnoletnie, komunikatywne, z wysoka kulturą osobistą.

Oferujemy

  • Przygotowanie do pracy z klientem,
  • Praca zdalna, z nami pracujesz elastycznie – kiedy chcesz i kiedy możesz,
  • Brak odgórnych założeń wyników Twojej pracy,
  • Praca idealna dla studentów lub jako dodatkowy zarobek,
  • Wynagrodzenie prowizyjne (umowa zlecenie).

Wynagrodzenie

Od 1000 PLN