Praca: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (nr 3370)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (nr 3370)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3370
OBOWIĄZKI:
posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, obsługa i nadzór urządzeń do wytwarzania tworzyw sztucznych, sortowanie produktów, kontrola pracy maszyn, klejenie i spawanie elementów z tworzyw sztucznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie i minimum 2-miesięczne doświadczenie zawodowe, znajomość klejenia i spawania elementów z tworzyw sztucznych, czytanie kart instruktażowych, gotowość do pracy zmianowej, mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego-praca w brygadach cudzoziemskich

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy