Praca: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (nr 3570)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (nr 3570)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3570
OBOWIĄZKI:
ręczna obróbka materiałow po cynkowaniu, szlifowanie i malowanie, podwieszanie materiałów do cynkowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

2-3 miesiące doświadczenia zawodowego, zdolności manualne i techniczne, dobry kondycja fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w międzynarodowym zespole, praca pod presją czasu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy