Praca: Prace pomocnicze na magazynie

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Prace pomocnicze na magazynie
Miejsce pracy: Chełmno
Numer: StPr/21/0009
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie paczek do wysyłki w tym: Kompletacja, sortowanie, pakowanie i wysyłka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Skrupulatność, sumienność, dobra organizacja, doświadczenie zawodowe na magazynie/produkcji

Miejsce pracy:

Chełmno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie