Praca: Pracownik administracyjno-biurowy/sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracownik administracyjno-biurowy/sekretarka medyczna
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/22/1032
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie i nadzór nad ruchem dokumentacji medycznej, - sporządzanie raportów i sprawozdań do organów nadzorujących, - stacjonarne i zdalne umawianie wizyt pacjentów, - obsługa sprzętu biurowego i programów informatycznych,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Miejsce pracy:

Pruszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu