Praca: Pracownik administracyjny biura (nr 2798)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik administracyjny biura (nr 2798)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/2798
OBOWIĄZKI:
- obsługa biura - obsługa poczty wchodzącej i wychodzącej, w tym prowadzenie rejestrów poczty, przygotowywanie pism i korespondencji służbowej;- współpraca z partnerami zewnętrznymi w obszarze administracji, a w szczególności w zakresie dostaw artykułów i sprzętu biurowego;- obsługa wysyłki faktur elektronicznych;- prowadzenie dokumentacji administracyjnej i nadzór nad umowami z kontrahentami w obszarze administracji oraz prawidłową archiwizacją umów- przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby dyrektora biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : rzetelność, terminowość wykonywania obowiązków[Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy