Praca: Pracownik administracyjny - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pracownik administracyjny - sprzedawca
Miejsce pracy: Śmiłowo
Numer: StPr/21/0009
OBOWIĄZKI:
1.Obsługa klientów - sprzedaż,2.Prowadzenie dokumentacji i przyjmowanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na oferowanym stanowisku i aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne.

Miejsce pracy:

Śmiłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim