Praca: Pracownik administracyjny w dziale szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracownik administracyjny w dziale szkoleń
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/22/4063
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Administracyjny z j. francuskim

  • Coloplast Business Centre Sp z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Wprowadzanie danych do systemów Organizacja i przechowywanie danych klientów Weryfikacja i uzupełnianie dokumentacji...

  • Zobacz więcej
  • Referent w Wydziale Obsługi Dokumentacji

  • Bank Pocztowy S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Twój zakres obowiązków przyjmowanie i obsługa korespondencji wpływającej i wychodzącej z Banku, otwieranie, rejestrowanie i dystrybucja korespondencji do poszczególnych komórek...

  • Pracownik administracyjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Waganiec Dodane: wczoraj
    • Praca biurowa, praca przy komputerze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące