Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/24/0286
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych, wysyłanie korespondencji, zakładanie teczek dotyczących referatu, pomoc w przygotowaniu dokumentacji do archiwum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim