Praca: Pracownik biurowo-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowo-magazynowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2752
OBOWIĄZKI:
tworzenie kart produktów, zbieranie towaru, przyjmowanie zwrotów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie z maturą, doświadczenie zawodowe mile widziane, podstawowa obsługa komputera;

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy