Praca: Pracownik biurowy (3626)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowy (3626)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3626
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie pracowników z Ukrainy, Rosji i Białorusi, obsługa biura, prowadzenie bazy danych pracowników, tłumaczenia językowe, delegacje służbowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, doświadczenie w wykonywaniu prac biurowych, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego, gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu (1/2 etatu), gotowość do wyjazdów w delegacje zagraniczne i na terenie Polski

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy