Praca: Pracownik biurowy ds. kadr i księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Pracownik biurowy ds. kadr i księgowości
Miejsce pracy: Piastoszyn
Numer: StPr/22/0370
OBOWIĄZKI:
wystawianie faktur, sporządzenie i powadzenie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych. księgowanie wyciągów bankowych, kontrolowanie ewidencji czasu pracy pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia mile widziana znajomość obsługi programu Excel dobra organizacja pracy, systematyczność

Miejsce pracy:

Piastoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi