Praca: Pracownik biurowy- handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracownik biurowy- handlowiec
Miejsce pracy: Wielki Konopat
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń biurowych oraz praca z programem komputerowymarchiwizacja dokumentacjiobsługa poczty wychodzącej i przychodzącejkontakt z kontrahentami, przyjowanie zamówień pod okiem opiekuna stażuuzupełnianie danych w bazie klentówwykonywanie innych poleceń i zadań powierzonych /zleconych przez opekuna stażupozyskiwanie nowych klientów (rozeznanie na rynku)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa technicznych urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Wielki Konopat

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu