Praca: Pracownik biurowy - monter reklam

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowy - monter reklam
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2661
OBOWIĄZKI:
- prace administracyjne związane z obsługą techniczną nośników reklamowych (komputer);- prace techniczne związane z montażem, demontażem, serwisem nośników (zajezdnie komunikacji miejskiej);
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - mile widziane; prawo jazdy kat. B - konieczne; umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność, uczciwość, lojalność, terminowość

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy