Praca: Pracownik Biurowy – Stażysta

ALSTAL Grupa Budowlana jest prężnie rozwijającą się firmą z 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji.

Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy – Stażysta
Miejsce pracy: Inowrocław
Twoje obowiązki to głównie:
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego
  • Zapewnienie wsparcia organizacyjnego
  • Pomoc przy ewidencjonowaniu poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Ewidencjonowanie dokumentów w wewnętrznym systemie
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa telefoniczna Klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Dbanie o porządek i estetykę biura
  • Bieżące prace biurowe
Do aplikowania zapraszamy:
  • Studentów i absolwentów kierunków: administracja, zarządzanie, finanse
  • Osoby zainteresowane pracą w pełnym wymiarze
    (tj. 8 godz. dziennie, od poniedziałku do piątku)
  • Osoby zorganizowane i komunikatywne, łatwo nawiązujące kontakty
  • Osoby z bardzo dobrą znajomością MS Office oraz umiejętnością obsługi urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy biurowej będą dodatkowymi atutami
CO OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM?
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • program szkoleń magisterskich i branżowych
  • świętujemy urodziny
  • karta Multisport
  • bony świąteczne
  • wyjazdy i imprezy integracyjne
  • program opieki medycznej
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
Administratorem danych jest ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.