Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
Obsługa interesantów. Składanie akt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: wczoraj
    • Obsługa biura - redagowanie pism biurowych, obsługa programów biurowych, utrzymywanie czystości i porządku w biurze, nauka projektowania mebli. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • 1. Nauka rejestrowania obiegu dokumentów.2. Nauka kontrolowania obiegu korespondencji.3. Udział w procesach legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.4. Pomoc w dziale...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mogilno Dodane: wczoraj
    • praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

  • Zobacz więcej