Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kamień Krajeński
Numer: StPr/20/0712
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń biurowychredagowanie umów o pracęprowadzenie akt osobowycharchiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kamień Krajeński


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy(nr 3450)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-27
    • kontakt z urzędami, praca z dokumentami, organizacja spotkań i konferencji,obsługa urządzeń biurowych, kontakty z pracownikami posługującyymi się językiem filipińskim...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy (nr 3452)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-27
    • obsługa pracowników cudzoziemskich, wypełnianie dokumentacji, załatwianie spraw urzędowych, obsługa komputera.Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik agencji pracy tymczasowej...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy r68/2692-1333/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-11-27
    • obsługa biura Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: wykształcenie wyższe: administracja, informatyka, mile widziani absolwenci, znajomość obsługi...

  • Zobacz więcej