Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Tłuchowo
Numer: StPr/21/0009
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu/ godz odbywania 07:30-15:30/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Tłuchowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy- handlowiec

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielki Konopat Dodane: wczoraj
    • obsługa urządzeń biurowych oraz praca z programem komputerowym archiwizacja dokumentacji obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej kontakt z kontrahentami, przyjowanie zamówień...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy w kancelarii komorniczej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • zapoznanie się z przepisami i organizacją pracy obsługa kancelarii obsługa interesantów sporządzanie dokumentacji monitorowanie postępowań egzekucyjnych archiwizacja spraw...