Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Rudunki
Numer: StPr/21/0250
OBOWIĄZKI:
Redagowanie pism, archiwizacja dokumentów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań, współpraca z działem kadr.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rudunki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Strzelce Dodane: wczoraj
    • - obsługa klientów, - rejestracja poczty, obieg dokumentów - wystawianie dokumentów wz. oraz fakturowanie, - wpisywanie faktur do systemu - rozliczanie kooperantów Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy działu finansowego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - zapoznanie się z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i KKW dotyczącym depozytu wartościowego i środków pieniężnych osób pozbawionych wolności oraz aktualnymi...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy działu kwatermistrzowskiego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - opracowywanie dokumentów finansowych; - archiwizacja dokumentów; - zamówienia do dostawców; - przygotowywanie dokumentacji dot. zamówień publicznych; - przygotowywanie asygnat...

  • Zobacz więcej