Praca: Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/21/0575
OBOWIĄZKI:
- obsługa biura,- obsługa centrali telefonicznejOferta stażu dla osób do 30r. życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik działu handlowego

  • Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-07-22
    • Poszukujemy osobę do pracy w dziale handlowym. Produkujemy - od 30 lat - grzejniki łazienkowe i dekoracyjne. Używamy program SUBIEKT. W zakresie obowiązków będzie wystawianie...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-07-21
    • Główne zadania na stanowisku: Koordynowanie pracy serwisantów oraz kontrola zamówień części zamiennych Tworzenie ofert serwisowych Kontakt z klientami w kwestii bieżącej...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy - Dyspozytor (bez doświadczenia)

  • Carolina Logistics EU Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-07-19
    • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych Organizowanie transportu na pozyskane zleceń, Koordynacja oraz kontakt z kierowcami, Obsługa zleceń transportowych, Utrzymywanie kontaktu z...

  • Zobacz więcej