Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Sulnowo
Numer: StPr/22/0546
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, programów księgowych, systemu ERP, archiwizacja dokumentów, pomoc przy tworzeniu instrukcji stanowiskowych, pomoc administracyjna w dziale księgowości, wprowadzanie danych do systemu, uzgadnianie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Sulnowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu