Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Koneck
Numer: StPr/22/0463
OBOWIĄZKI:
Udzielanie informacji interesantom, prowadzenie ewidencji korespondencji wpływającej. Obsługa urządzeń burowych. Obsługa programu do obiegu dokumentów. Kierowanie interesantów do właściwych komórek Urzędu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Koneck

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim