Praca: Pracownik biurowy/kadry

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pracownik biurowy/kadry
Miejsce pracy: Kamień Krajeński
Numer: StPr/21/0553
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy zatrudnianiu pracowników - obcokrajowców- tworzenie akt osobowych, sposób upinania dokumentów w teczkach- naliczanie wynagrodzeń, diet i ryczałtów kierowcom- kontrola dokumentów transportowych- przygotowywanie zezwoleń na pracę, świadectw kierowcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Kamień Krajeński

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim