Praca: Pracownik biurowy(nr 3292)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik biurowy(nr 3292)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3292
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa, wsparcie dla działów sprzedaży i importu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

wymagane osoby posiadające stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy