Praca: Pracownik budowlany - pomocnik

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracownik budowlany - pomocnik
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/21/0133
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie norm BHP w budownictwie; czytanie rys. technicznego, dokumentacji budowlanej; właściwe stosowanie narzędzi ręcznych i elektronarzędzi; malowanie, tapetowanie, gipsowanie, kafelkowanie; prace remontowe, budowlane, rozbiórkowe; roboty murowe, tynkowe, ciesielskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

sprawne posługiwanie się narzędziami, sumienność, rzetelność

Miejsce pracy:

Nowe

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu