Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/24/0673
OBOWIĄZKI:
Organizacja stanowiska pracy.Obsługa narzędzi i elektronarzędzi.Roboty murarskie - ścianki, mury.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Pracodawca od kandydata do pracy oczekuje umiejętności do pracy na oferowanym stanowisku.

Miejsce pracy:

Więcbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim



Zobacz podobne oferty

  • Pracownik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuszyny Dodane: wczoraj
    • Podstawowe umiejętności budowlane - prace budowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: minimalne doświadczenie

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: 2024-10-15
    • Pomoc przy wznoszeniu budynków, prace dociepleniowe, wykończeniowe wewnątrz i zewnątrz Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin-Wieś Dodane: 2024-10-15
    • prace budowlane, zaopatrzenie budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

  • Zobacz więcej