Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Barcin
Numer: StPr/20/0721
OBOWIĄZKI:
prace budowlane, układanie płytek, kierowanie samochodem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

minimum 7 miesięcy doświadczenia jako pracownik budowlany, umiejętność układania płytek, rysunek techniczny, murowanie ścian, prace budowlane

Miejsce pracy:

Barcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie