Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/20/1007
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, przy pracach wykończeniowych w budynkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Pruszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Rzemieślnik

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    •   Rzemieślnik   w Dziale Remontów i Inwestycji   Miejsce pracy: BydgoszczWymagania: wykształcenie zawodowe budowlane, samodzielność w wykonywaniu zadań oraz dobra organizacja...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świątkowo Dodane: dzisiaj
    • wykonywanie prac pomocniczych przy murowaniu, tynkowaniu oraz innych pracachWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: minimalne doświadczenie,...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża Dodane: dzisiaj
    • czynności ogólnobudowlane i remontoweWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wymagane choć minimalne doświadczenie zawodowe

  • Zobacz więcej