Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/21/0172
OBOWIĄZKI:

praca fizyczna na budowie z wykorzystaniem maszyn, narzędzi i urządzeń budowlanych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mogilno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-04-16
    • Prace ogólnobudowlane, dekarsko-blacharskie, praca na rusztowaniach powyżej 3 metrów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 2] : mile...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rętwiny Dodane: 2021-04-16
    • montażysta stolarki, magazynier, prace dociepleniowe, prace budowlane i wykończeniowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: chęci do pracy lub chęć...

  • Zobacz więcej