Praca: Pracownik budowlany

Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Słońsko
Numer: 2/1/2022
OBOWIĄZKI:
zgodnie z wykonywanym zawodem
Miejsce pracy:

Słońsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław

Zobacz podobne oferty

  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Barcin-Wieś Dodane: wczoraj
    • prace budowlane, zaopatrzenie w materiały, przewóz materiałów budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zarośle Cienkie Dodane: 2023-01-24
    • Prace ogólnobudowlane związane ze wnoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, prace remontowo- wykończeniowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...

  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piotrków Kujawski Dodane: 2023-01-23
    • Wg wymagań PracodawcyKontakt do Pracodawcy 502 625 801 Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B