Praca: Pracownik do magazynu

Ogłoszenie numer: 4535452, z dnia 2021-05-03

PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok S.A. lider w produkcji opakowań z kartonu litego i mikrofali, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik do magazynu

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Wymagania

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, rzetelności oraz dyscypliny pracy
  • Umiejętności obsługi komputera oraz pracy w zespole
  • Posiadania uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi
  • Niekaralności
  • Gotowości pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy

  • Pracę w branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o prace
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik fizyczny (magazyn logistyczny)

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-12
    • Miejsce pracy: Niemcy ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru Dodatkowe proste prace pomocnicze w obrębie nowoczesnego magazynu...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-11
    • Miejsce pracy: Monachium (Niemcy) Praca od zaraz - mile widziane pary / grupy OPIS PRACY: Proste prace na magazynie z asortymentem suchym - spożywczym Realizacja zamówień zgodnie z...

  • Pracownik magazynowy - praca dla uczniów i studentów

  • Axidus International Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-06
    • OPIS STANOWISKA: Praca polega na pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw, owijaniu ich w opakowania ochronne, naklejanie etykiet, sprawdzanie jakości produktu. OFERUJEMY: wypłaty...