Praca: Pracownik ds. marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik ds. marketingu
Miejsce pracy: Goncarzewy
Numer: StPr/21/2305
OBOWIĄZKI:

- tworzenie baz danych; - przygotowywanie ofert; - wystawianie aukcji z produktami firmy; - współtworzenie kampanii reklamowych; - nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami (mail, telefon, osobiście); - pomoc w zarządzaniu działaniami promocyjnymi; - wstawianie produktów do sklepu internetowego; - obsługa social mediów. Staż odbywać się będzie w gminie: Sicienko.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

podstawowa wiedza z zakresu marketingu, komunikatywność; j. angielski w stopniu minimum podstawowym

Miejsce pracy:

Goncarzewy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy