Praca: Pracownik ds. rekrutacji

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/22/1246
OBOWIĄZKI:
rekrutowanie pracowników z Kazachstanu i Kirgistanu, pisanie ogłoszeń o pracę w języku rosyjskim, kazachskim lub kirgijskim i umieszczanie ich na portalach z ogłoszeniami na pracę. Rozmowy telefoniczne z kandydatami, przedstawianie ofert pracy i zachęcanie do przyjazdu, odpowiadanie na e-maile, analiza zebranych CV. Pomoc w procesie adaptacji, kontakt z kandydatami, reprezentowanie firmy na zewnątrz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w rekrutowaniu pracowników, mile widziane średnie wykształcenie. Konieczna zaawansowana znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie oraz biegła znajomość języka kazachskiego i/lub kirgijskiego- rekrutowanie pracowników z Kazachstanu i Kirgistanu. Biegła znajomość obsługi komputera, MS Office (ukończony kurs lub zaświadczenie od pracodawcy o odpowiednim przeszkoleniu). Gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność- praca również w soboty. Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy, wzbudzanie zaufania wśród potencjalnych kandydatów, podejście do ludzi. Praca zmianowa w godzinach 8:00-18:00.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia