Praca: Pracownik działu laminatów

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu laminatów
Miejsce pracy: Toruń | Numer ref.: FTS/042/NJE

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy po 6-miesięcznym okresie próbnym
  • Dofinansowanie posiłków w pracy
  • Dodatki za pracę zmianową
  • Profesjonalne przeszkolenie do pracy na stanowisku

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany (pon.-pt.)
  • Gotowość do długofalowej współpracy

Zadania:

  • Przygotowywanie preparatów laminujących
  • Obróbka detalu
  • Obsługa narzędzi pomiarowych np. suwmiarka, mikrometr
  • Praca z rysunkiem technicznym

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biura eksportu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. średnie, biegła znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość j....

  • Zobacz więcej
  • Sortowacz odpadów komunalnych r9/2740-1365/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mikorzyn Dodane: wczoraj
    • praca na linii sortowniczej, sortowanie odpadów na poszczególne frakcje Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: brak wymagań w...

  • Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

    • Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwaWsparcie innych pracowników w realizacji zadańPatrolowanie obiektu, weryfikacja przepustek,...