Praca: Pracownik Działu Serwisu

Ogłoszenie numer: 4838976, z dnia 2021-06-21

B.A.U.S. AT Sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik Działu Serwisu

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

Producent karetek i pojazdów specjalnych o międzynarodowym zasięgu poszukuje Pracownika Działu Serwisu.

W celu wzmocnienia naszego zespołu serwisowego poszukujemy Pracownika Działu Serwisu.

Zadania:

  • przyjmowanie i przetwarzanie zapytań serwisowych,
  • techniczne wsparcie dla wewnętrznych i zewnętrznych Pracowników Działu Serwisu,
  • budowa zewnętrznej sieci warsztatów w Niemczech,
  • analizowanie przypadków serwisowych celem ciągłego procesu doskonalenia.

Wymagania

  • pewna i miła aparycja wobec Klienta,
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub ekwiwalent),
  • atutem będzie podstawowa lub zaawansowana znajomość elektryki/elektroniki,
  • szeroka umiejętność komunikowania i umiejętność pracy w zespole,
  • biegła obsługa komputera osobistego, jak i stosowanie Microsoft-Tools Excel, Word, PowerPoint są dla nas oczywiste.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w przyszłościowym sektorze medycznym.

Wynagrodzenie:

  • bardzo dobre możliwości płacowe według kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego.