Praca: Pracownik gospodarczy - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik gospodarczy - magazynier
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń magazynowych, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek, przyjmowanie i wydawanie towarówOferta stażu- przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

pracowitość

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią