Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/24/0046
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wykonywanie prostych prac naprawczych na zewnątrz i wewnątrz budynku. Dbanie o stanowisko pracy. Pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim