Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1515
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie biura, mycie okien, odśnieżanie podwórek, dostarczanie korespondencji, zakup środków czystości.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : podnoszenie ciężkich przedmiotów do 20 kg

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia