Praca: Pracownik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Papowo Toruńskie
Numer: StPr/20/1031
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe wokół siedziby, dbannie o sprzęt, drobne naprawy sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Papowo Toruńskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik fizyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: wczoraj
    • Praca na miejscu (lub w bliskiej lokalizacji Aleksandrowa Kuj) oraz w tzw. delegacji na terenie Polski (zjazdy na weekendy). Baza w Aleksandrowie. Praca dotyczy głównie budowy...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: wczoraj
    • wykonywanie czynności porządkowych, sprzątanie,dokonywanie dezynfekcjiWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Robotnik leśny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podzamek Golubski Dodane: wczoraj
    • obsługa ciągnikaWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Kurs prawa jazdy kat. B

  • Zobacz więcej