Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Mrocza
Numer: StPr/21/0239
OBOWIĄZKI:
- dbanie o teren zielony przedsiębiorstwa, - prace porządkowe wokół przesiębiorstwa,- prace porządkowe na budowie,- spis materiałów na budowie,- składanie zamówień towarowych,- obsługa komptera,- pomoc w pracach biurowych na budowie.Oferta stażu dla osób do 30r. życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mrocza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią