Praca: Pracownik kontroli jakości


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pracownik kontroli jakości
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/21/0142
OBOWIĄZKI:
Oczyszczanie z nitek i przeglądanie produkcjiOferta dla osób powyżej 50r. życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy w szwalni, dokładność, estetyka

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Próbobiorca - logistyk

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zelgno Dodane: 2021-02-23
    • pobieranie prób zboża, analiza, kierowanie transportem ciężarowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: mile widziane...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. Jakości

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-02-23
    • Wymagania: wykształcenie wyższe doświadczenie w systemach jakości komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie posiadanie ważnej książeczki do celów...

  • Zobacz więcej